Behendigheid, najaar 2011

We beginnen donderdag 1 september van 19:30 - 20:30 met een groep Debutanten (beginners, nog nooit iets met behendigheid gedaan, of eerder Debutanten gelopen maar doen dat beter nog eens, dit laatste in overleg), met daarna een A*-groep (eerder al minimaal één keer A gelopen) van 20:45 - 21:45.
Deze groepen hebben hun laatste les op donderdag 3 november 2010.

Vrijdag 2 september openen we van 19:30 - 20:30 met een A-groep (eerder Debutanten gelopen, of elders aantoonbare ervaring opgedaan).
Bij voldoende belangstelling willen we een Veteranen-groep (honden van 8 jaar of ouder, of hond en/of geleider met een lichamelijke beperking, acceptatie in overleg, indien gewenst eerst een proefles van 5 Euro) van 20:45 - 21:45 laten lopen, maar daarvoor moeten er dan wel minimaal 4 aanmeldingen zijn. De Veteranen zullen niet afsluiten met een onderlinge wedstrijd, maar dan gewoon recreatief op netheid een ronde lopen.
Deze groepen hebben de laatste les op vrijdag 4 november 2010.

Alle groepen hebben hun afsluitende onderlinge wedstrijdje (veteranen: doorloop) op zaterdag 19 november 2011.

Waarop kunt u nog inschrijven?
Debutanten donderdag 19:30 - 20:30, VOL
A*-groep donderdag 20:45 - 21:45, 5 deelnemers, 3 vrij
Debutanten / A-groep vrijdag 19:30 - 20:30, 5 deelnemers, 3 vrij
Veteranen vrijdag 20:45 - 21:45, 4 deelnemers, 4 vrij

Hoe groot zijn de groepen, en wat voor honden doen er mee?
Wij streven ernaar de groepen op maximaal 8 combinaties te houden, in overleg kan daar een enkele keer van afgeweken worden.
Minimale groepsgrootte is echter wel 5 combinaties. Komt een groep niet zo vol, dan worden de deelnemers hiervan tijdig op de hoogte gesteld en kunnen ze alsnog op een andere groep inschrijven.
Let wel, een inschrijving is pas definitief als alle betalingen ontvangen zijn!
De kosten bedragen 45 Euro per combinatie, voor 10 lessen plus de bijkomende afsluitende onderlinge wedstrijd. Hier komt eventueel dus nog de jaarbijdrage (per september 10 Euro, verplicht) bij.

Alle rassen en raslozen mogen meedoen, mits ze gezond zijn, én lichamelijk volgroeid zijn. De minimale leeftijd voor kleine rassen (< 40 cm) is derhalve 10-12 maanden, voor grotere rassen (40-60 cm) 14-16 maanden, voor grote rassen (> 60 cm) 18-20 maanden. In overleg mogen honden met een niet-pijnlijke aandoening deelnemen, dit ter beoordeling van de cursusleiding. Een hond met epilepsie bijvoorbeeld mag best meedoen, maar we moeten het wel weten.
We houden de regels van de FHN aan, dus illegaal gecoupeerde honden zullen worden uitgesloten. Loopse teven kunnen niet aan de lessen deelnemen, het wedstrijdje meedoen is (in overleg) toegestaan maar dan wel als laatste deelnemer.
Let ook even op de extra regels in ons reglement betreffende Behendigheid.
 
Nadere informatie kunt u altijd opvragen per e-mail (voorkeur), of per telefoon (0317 - 62 15 16).
Inschrijven kunt u via hetzelfde e-mail adres, inschrijving moet uiterlijk op 30 augustus binnen zijn, betaling moet vóór aanvang van de cursus binnen zijn of bij de eerste les contant voldaan worden.
 

Hieronder ziet u wat voor honden (onder voorbehoud) ingeschreven zijn voor het najaar van 2011.

De uitslagen van de onderlinge wedstrijd op 19 november 2011:

Resultaten Debutanten 19 november 2011

1 Laura Huijbregtse met Beau, 1:01.97, 1 fout
2 Annemieke Addink met Laika, 1:22.65, 1 fout
3 Robert Jan de Bruin met Sanne, 1:25.88, 2 fouten
4 John Keulstra met Tosca, 1:28.94, 3 fouten
5 Guus Busé met Kaya, 1:29.50, 1 fout
6 Rozan Moret met Remy, 1:29.88, 4 fouten
7 Bernadette Roor met Beer, 1:33.06, 3 fouten
8 Martijn Meulenbroek met Janet, 1:39.82, 2 fouten
9 Jan van Remmerden met Odin, 3:05.09, 10 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).


Resultaten Veteranen 19 november 2011
Hier geen klassering, alleen een volgorde op snelheid.
Voor een klassering moeten de kandidaten enigszins vergelijkbaar zijn.

1 Jeannie Hennissen met Aron, 1:35.44, 1 fout
2 Josette de Jonge met Yoda, 1:40.53, 5 fouten
3 Jeannie Hennissen met Pleuntje, 2:31.87, 3 fouten


Resultaten A-groepen 19 november 2011

1 Robert Jan de Bruin met Bandit, 0:50.75, 1 fout
2 Koen Roest met Tommy, 0:56.12, 0 fout
3 John Keulstra met Tessa, 1:12.20, 3 fouten
4 Gert Klaassen met Sem, 1:25.38, 2 fouten
5 John Keulstra met Barry, 1:36.72, 7 fouten
6 Frans Jansen Vreling met Hercuul, 1:51.47, 6 fouten
7 Mariska van Silfhout met Keelie, 2:21.53, 5 fouten
8 Frédérique van Holthoon met Dorit, 2:37.53, 12 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).
 


Hieronder ziet u wat voor honden ingeschreven waren voor het najaar van 2010.

De uitslagen van de onderlinge wedstrijd op 20 november 2010:

Resultaten Debutanten 20 november 2010

1 Joanne Gerritsen met Smoks, 0:57, 0 fout
2 Mariska van Silfhout met Keelie, 1:10, 1 fout
3 Marjolein Roest met Tommy, 1:14, 0 fout
4 Robert Jan de Bruin met Sanne, 1:36, 0 fout
5 Rinie Emmerink met Daisy, 1:47, 2 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).


Resultaten Veteranen 20 november 2010
Hier geen klassering, snelheid heeft niets meer te maken met kennis en kundigheid!

Josette de Jonge met Yoda, 1:06, 0 fout
Robert Jan de Bruin met Tico, 1:23, 0 fout
Annet Drost met Rex, 1:50, 3 fouten
Paul Gademan met Fleur, 1:53, 2 fouten
Dini van Eden met Kyra, 1:54, 4 fouten
Anneke Snip met Bijou, 2:04, 5 fouten


Resultaten A-groepen 20 november 2010

1 Jacques Rebergen met Nic, 0:47, 0 fout
2 Robert Jan de Bruin met Bandit, 0:57, 0 fout
3 Heleen Pouwer met Cooper, 0:59, 3 fouten
4 Alie Roor met Charlie, 1:21, 2 fouten
5 Frédérique van Holthoon met Dorit, 1:23, 4 fouten
6 Gert Klaassen met Sem, 1:26, 3 fouten
7 Monique van Nieuw-Amerongen met Boeffy, 1:27, 3 fouten
8 John Keulstra met Tessa, 1:31, 3 fouten
9 Mariska van Silfhout met Shira, 1:40, 5 fouten
10 Marjolein Posthumus met Corben, 1:49, 6 fouten
11 Joanne Gerritsen met Doerak, 1:56, 4 fouten
12 John Keulstra met Barry, 2:12, 6 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).
 


Hieronder ziet u wat voor honden ingeschreven waren voor het voorjaar van 2010.

De uitslagen van de onderlinge wedstrijd op 19 juni 2010:

Resultaten Debutanten 19 juni 2010

1 Joanne Gerritsen met Doerak, 0:55, 0 fout
2 Heleen Pouwer met Cooper, 1:02, 1 fout
3 Marjolein Posthumus met Corben, 1:03, 0 fout
4 John Keulstra met Tosca, 1:18, 3 fouten
5 Dini van Eden met Kyra, 1:20, 1 fout
6 Yvonne Reede met Sarah, 1:24, 2 fouten
7 Robert Jan de Bruin met Sanne, 1:36, 1 fout
8 Frans Jansen Vreling met Hercuul, 2:34, 4 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).


Resultaten Veteranen 19 juni 2010
Hier geen klassering, snelheid heeft niets meer te maken met kennis en kundigheid!

Paul Gademan met Fleur, 1:13, 1 fout
Annet Drost met Rex, 1:23, 3 fouten
Alie Roor met Charlie, 1:26. 2 fouten
Anneke Snip met Bijou, 1:27, 1 fout
Jeannie Hennissen met Aron, 1:46, 2 fouten
Sjennie van den Bovenkamp met Lisa, 2:04, 3 fouten


Resultaten A-groepen 19 juni 2010

1 Robert Jan de Bruin met Bandit, 0:51, 1 fout
2 Jacques Rebergen met Nic, 1:00, 1 fout
3 Frédérique van Holthoon met Dorit, 1:01, 2 fouten
4 Mariska van Silfhout met Shira, 1:06, 2 fouten
5 Henny Hertog met Biggles, 1:18, 1 fout
6 Gert Klaassen met Sem, 1:25, 2 fouten
7 John Keulstra met Tessa, 1:48, 6 fouten
8 Melissa van den Bovenkamp met Lola, 2:42, 5 fouten
9 John Keulstra met Barry, 3:26, 9 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).

 

 

Hieronder ziet u wat voor honden ingeschreven waren voor het najaar van 2009.

De uitslagen van de onderlinge wedstrijd op 14 november 2009:

Resultaten Debutanten 14 november 2009

1 Kendra Klucs met Wilson, 1:37, 0 fout
2 Monique Meerssman met Charly, 1:40, 0 fout
3 Jeroen Stormmesand met Sophie, 1:41, 0 fout
4 Anne-Marie van Went met Chica, 1:47, 1 fout
5 Geert van Gesink met Lotte, 1:55, 5 fouten
6 Melissa van den Bovenkamp met Lola, 2:07, 2 fouten
7 Dorothé Valk met Manouk, 2:35, 5 fouten
8 Anneke Snip met Bijou, 2:45, 5 fouten
9 Pieter Torn Broers met Janssen, 2:55, 9 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).


Resultaten Veteranen 14 november 2009
Hier geen klassering, snelheid heeft niets meer te maken met kennis en kundigheid!

Josette de Jonge met Yoda, 1:49, 1 fout
Sjennie van den Bovenkamp met Lisa, 2:17, 1 fout
Pieter Torn Broers met Rakker, 2:17, 2 fouten
Jeannie Hennissen met Aron, 3:08, 6 fouten


Resultaten A-groepen 14 november 2009

1 Frédérique van Holthoon met Dorit, 1:12, 3 fouten
2 Jolanda de Bie met Nicos, 1:27, 1 fout
3 Jacques Rebergen met Nic, 1:37, 4 fouten
4 Henny Hertog met Biggles, 1:49, 2 fouten
5 Gert Klaassen met Sem, 1:49, 3 fouten
6 Mariska van Silfhout met Shira, 1:50, 6 fouten
7 John Keulstra met Barry, 2:03, 4 fouten
8 John Keulstra met Tessa, 2:03, 5 fouten
9 Corry Gaasbeek met Lizzy, 2:05, 3 fouten
10 Jacques Rebergen met Charlie, 2:11, 6 fouten
11 Robert Jan de Bruin met Bandit, 2:18, 7 fouten
12 Jelleen Postma met Bliksem, 2:28, 8 fouten
13 Mirjam Zeegers met Baco, 2:53, 7 fouten

De genoemde tijden zijn inclusief de 5 seconden per fout, dus de gelopen tijd is de genoemde tijd minus (het aantal fouten maal 5).